Hi-Tech Zprávy Pohledu trhu Přihlašte

Dovolená v centru Evropy


Po práci Vám patří zasloužený odpočinek!

Offis

Co říkáte na dovolenou u největší vodní nádrže Česka? Vodní nádrž se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava ve výšce 726m n. m., nedaleko od hranic s Rakouskem a Německem. Lipno je považováno za ideální místo pro klidnou dovolenou, se sportovním využitím pro celou rodinu, a to v jakékoli roční období. V létě se nabízí cykloturistika a koupání, projížďky na loďkách a katamaranech, také rybolov. V zimě sjezdové lyžování a snowboarding. Ideální kombinace aktivního odpočinku a pěkné přírody. Ať už jste aktivním sportovcem nebo milovníkem melancholie tichého lesa, Lipno se Vám jistě vryje do srdce.  
Vždyť právě tady najdete kompletní vybavenost pro prožití skvělé dovolené.
Offis

“Club Canada“ se nachází na břehu lipenského jezera, jde o moderní obytný multifunkční komplex. Ubytujte se v apartmánech „Clubu Canada“ a pochopíte, že spojení komfortu a přírody je realitou! Takovou realitu najdete právě v „Clubu Canada“.
V komplexu je také konferenční sál, což umožňuje pořádání seminářů, konferencí a prezentací. Chcete-li skloubit odpočinek a práci, pak je „Club Canada“ ideálním místem.

Společnost РМРС s.r.o. disponuje v rámci tohoto klubu apartmány.
Vyberte si termín Vaší dovolené a sdělte nám svá přání a preference!

Pak už se jen stačí uvolnit a užívat si dovolené v malebném kraji jižních Čech. A buďte si jisti, že Lipno budete chtít navštívit znova, a znova …View Larger Map

© 1996 — 2019 PMPC s.r.o.

Americká 1, 120 00 Praha 2, Czech Republic