Hi-Tech Zprávy Pohledu trhu Přihlašte

Sledování podnikání v Evropě


Podnikáte v Evropě?
Srozumitelné a přiměřené zdanění. Rozumné zákony.
Politická stabilita a pořádek. Geografické umístění v srdci Evropy.
Díky tomu všemu je Česko tím nejvhodnějším místem v Evropě pro řízení obchodních vztahů s libovolným místem v Evropské unii.

Offis


Bez ohledu na to, zda podnikáte nebo se teprve chystáte stát podnikatelem, vynasnažíme se, abychom pro Vás byli užiteční. Vždyť komplexní sledování podnikání je jednou z předností naší společnosti. Zakládání a podpora společností, audit a účetní služby, daňové a právní poradenství – naši prověření a všestranně zkušení partneři zvládají celé spektrum služeb pro podnikání. A nejen v Česku!

Stačí, abyste jen uvedli zemi a popsali své potřeby – to ostatní je již naše práce. V závislosti na zemi a typu služeb Vám nabídneme jednoho z našich partnerů. Vše bude provedeno kvalitně a včas. Od nás nikdy neuslyšíte slova "To je nemožné".

Vyzkoušejte spolupráci s námi – a velmi brzy se přesvědčíte, že mnohé věci se pro Vás staly pohodlnějšími a pochopitelnějšími. Vždyť naším hlavním cílem je to, aby Vaše podnikání  bylo příjemnější, snazší a srozumitelnější. A v důsledku toho také mnohem ziskovější!


© 1996 — 2019 PMPC s.r.o.

Americká 1, 120 00 Praha 2, Czech Republic